elenco Aziende - HOME PAGE -

Проѕирни LAQUER
< SHU UEMURA BACK

Спреј за коса - SHU UEMURA


Проѕирни LAQUER
Microfine спреј за чекање модуларен
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Производ видено Visits: 60697 пати

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Проѕирни LAQUER
Microfine спреј за чекање модуларен

имот мала до силенно без тежина.
Овој спреј е речиси неусетен составена од microfine честички и им овозможува да се добие саканиот монтажашто ги прави да заборавиме нивното присуство на косата. Напредно технологија, за да им даде на жените со високи перформанси и вкупно удобност.
кутија: 300 ml шише .

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy